busSLOVAKIA - zmluvná autobusová a osobná doprava

BUSSlOVAKIA - rodinná tradícia

Autodoprava je náš život a baví nás už druhú generáciu

Našich zákazníkov vozíme už takmer 20 rokov. Za tú dobu sme najazdili milióny kilometrov, počas korých sme získali nové priateľstvá a obchodnýh partnerov.

História firmy

Základy dnešnej firmy položil Rudolf Staňo, ktorý svojimi dlhoročnými skúsenosťami v zájazdovej autobusovej doprave podnietil v roku 2000 vznik dopravnej spoločnosti StaňoR, ktorá sa neskôr premenovala na busSLOVAKIA s.r.o. Naša spoločnosť od jej založenia kladie dôraz na osobitný prístup k zákazníkom a ich požiadavkám, na vysoký štandart a kultúru cestovania. Dôkazom tohoto tvrdenia je aj zastúpenie vozidiel v našom vozovom parku.

Náš autopark patrí k najmodernejším medzi súkromnými autobusovými pravcami v regióne. Priemerný vek vozidiel je menej ako 6 rokov. Všetky naše vozidlá sú vybavené klimatizáciou, čo prispieva ku komfortu cestovania. Okrem komfortu sú naše vozidlá šetrné aj k prírode a spĺňajú emisné normy EURO 3-5.
V neposlednom rade na kvalitu cestovania vplýva aj posádka vozidla, ktorú tvoria vždy skúsení a spoľahliví vodiči, ktorí s úsmevom splnia vaše požiadavky a dovezú Vás až do cieľa.


Prečo by ste si mali vybrať nás?

  • Zákazník na prvom mieste

    Či vám zabezpečíme každodennú prepravu, alebo len jednorázový výlet, spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.

  • Bezpečnosť, bezpečnosť, bezpečnosť

    Uvedomujeme si obrovskú zodpovednosť za našich cestujúcich. Naši vodiči ako aj technický stav vozidiel musia sĺňať prísne kritéria.

  • Komfortné služby

    Pohodlné cestovanie zabezečujeme nielen moderným vozovým parkom, ale aj ústretovým správaním vodičov a v neposlednom rade aj férovými cenami.